Lavička Vincent

Sebevědomá a nadstandartně robustní

Lavičky Vincent jsme záměrně trochu předimenzovali. Ocelová konstrukce i dřevěné desky jsou silnější, než by musely být. Vyznikla tak lavička, která je oblíbená díky své robustností a sebevědomému dojmu, který z ní vyzařuje. 

Vytvořte si sestavu

Pro odpočívku, pro veřejné místo ke grilování, na dětské hřiště nebo jen tak do parku. Přijde vhod snad na každém místě.

S područkami nebo bez

Umíme obě varianty. Pokud jde ale o pohodlí, doporučujeme variantu s područkami. To ocení i senioři. Lavičky Vincent mají na područce navíc dřevěnou lať, takže nestudí do rukou. 

Lavička až za roh

Lavičku Vincent bez opěradla je možné sestavit do rohové nebo čtvercové sestavy. Podělte se s námi o vaši představu a společně najdeme řešení. 

Libovolně dlouhá řada

Pomocí rozšiřujících dílů je možné lavičky Vincent s opěradlem i bez opěradla sestavit do libovolně dlouhé řady. 

S lavičkami Vincent se fantazii meze nekladou. Společně se stoly a dalšími prvky tvoří ucelenou a variabilní řadu mobiliáře.


Rozměry

s opěradlem s područkami a rozšiření lavičky

bez opěradla s područkami a rozšíření lavičky

s opěradlem bez područek a rozšíření lavičky

bez opěradla bez područek a rozšíření lavičky

rohová lavička a rozšíření lavičky

Konstrukce

Svarek z ocelových jeklů 50×50 a pásové oceli.

Ocel žárově zinkována ponorem nebo lakována fasádní vypalovanou barvou dle vzorníku RAL na podkladový žárový zinek ponorem.

Barevnost vypalované barvy dle našeho vzorníku RAL standard.  Jiné barvy na dotaz.


Duplexní povrchová úprava

Základem povrchové úpravy ocelových částí našich výrobků je žárový zinek. Je tak zajištěna ochrana cca 80 mikronů i v dutinách konstrukce. Konstrukci je možné následně lakovat vypalovaným lakem. Výsledná duplexní vrstva má celkovou tloušťku cca 200 mikronů. Tyto technologické postupy jsou zárukou kvality a životnosti až 50 let v exteriéru.


Sedák a opěradlo

Masivní desky tl. 40mm z akátového dřeva.

Dřevo ve dvou variantách – ošetřené ochrannou olejovou lazurou  nebo bez nátěru. Barevnost olejové lazury dle vzorníku OSMO.


Poptávka

Potřebujete poradit? Chcete nezávaznou nabídku?

Koupit

Kupte si lavičku v našem on-line obchodě.


Řada mobiliáře Vincent